Автор Тема: прИмоции ........  (Прочетена 70047 пъти)

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 16157
Re: прИмоции ........
« Отговор #45 -: 03 Октомври 2014, 21:55:04 »
Poni 69, кой от всичките ползваш ти?
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

Poni 69

• Калфа
  • **
  • Публикации: 151
« Отговор #46 -: 04 Октомври 2014, 02:39:20 »
Ползвам пастата с гъба за 5,55 лв. (преди това си купувах на Топ шоп, която струваше майка си и баща си, но се прежалвах, защото наистина вършеше много работа). Миналата година си купих петлевовата паста от Лидл и съм доволна - почти същата е като качество. Другото, за което писах не го виждам в линка, който си дала - купих си го миналата година от подобна промоция и представлява шише с помпа - пише, че е за миене на стъклото на фурната. Аз го използвам да си мия стъклените капаци на тенджерите - направо идеално ги измива, а понякога и самите тенджери и тавички, ако са по-мазни

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
« Отговор #47 -: 04 Октомври 2014, 11:20:00 »
благодаря, ще видя за това шише, че при мен стъклото на фурната е готово за търкане на всеки 2 седмици  >:( и в хартиената брошура го няма.
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

marabu

• Гост
« Отговор #48 -: 14 Октомври 2014, 18:00:05 »
аз понеже днес бях в Хит (за съжаление само два магазина  в София) ще си напиша прИмоции които забелязх важат до 22.10

зехтин Моnini 1 l - 12.99 лв
авокадо - 0.79 лв
слайс  Чедър (Полша) 150 г - 0.99 лв

И не по темата, ама да си напиша в Младост Хит имат магазин изцяло посветен на Хелоуин (костюми, шапки, маски и т.н)

GolemDZVER

• Гурман
  • Публикации: 4108
  • Ако си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите
« Отговор #49 -: 15 Октомври 2014, 08:39:44 »
не е съвсем по темата, но ей това го видях  на една витрина в Бургас - имаше и ушета, а от цените се вижда, че си е направо прИмоция

gargaretti

• Чирак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #50 -: 15 Октомври 2014, 10:45:20 »
Както хората казват народни цени!

KrokozabYl

• главен пакостник
  • Гурман
  • Публикации: 2155
  • http://vbox7.com/play:d6ad5958
« Отговор #51 -: 15 Октомври 2014, 10:48:41 »
То и по Пиротска е пълно с магазини за Хелоуин, ама туй Католически празник  :P лапето порасна и у нас не е на почит  ;D Макар, че от миналата година хлапетиите в квартала обикалят за бонбони преоблечени и настава голям смях колко вещици и ходещи мъртъвци обикалят насам-натам  :laugh: голяма забава за малки пада.
Другия Хит къде е, че Младост не ми е в дестинацията  ::)
Хайде на пакостите

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
« Отговор #52 -: 15 Октомври 2014, 11:14:46 »
не е съвсем по темата, но ей това го видях  на една витрина в Бургас - имаше и ушета, а от цените се вижда, че си е направо прИмоция

не съвсем. Тук крачетата са по 1.90  ;D а главата е 50 кокал, пак става 5лв за уши
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

GolemDZVER

• Гурман
« Отговор #53 -: 15 Октомври 2014, 11:34:42 »
ушетата се продаваха отделно - до джоланчетата и на снимката не се виждат и си бяха 5 лефчета килото. Ама от всичко, май единственото, което не ям е именно уШета ....
Та в същия магазин видях и московския котлет, видях и плетеници от свинско врат (тия дето съм ги опекъл на тиганя) и куп други работи  :yahoo:

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
« Отговор #54 -: 15 Октомври 2014, 11:45:19 »
ушетата се продаваха отделно - до джоланчетата и на снимката не се виждат и си бяха 5 лефчета килото.

е толкова де,  от 4.85 до 5.50 са и тук в месарските, това казвам, че тая глава има 2 уши, малко зурла и бузи (мазни) (езици нямат за съжаление, махнати са), но като махнеш кокала ще излезе 5лв килото не само на уши, но и на бузи и зурла (усмивки) - които отделно се продават по 2лв/кг
Много работи продават в месарските, но като видя нещо, приготвено за печене и знам, че не е в ред  :( особено ако е и мариновано.
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

GolemDZVER

• Гурман
« Отговор #55 -: 15 Октомври 2014, 11:55:05 »
мариновано изобщо не поглеждам, та камо ли да си давам парите за него.
Правя изключения, но само при познатия месар - понякога като бързам, му казвам да ми разфасова месото и да го маринова. Но това си е друго .... ;D

KrokozabYl

• главен пакостник
  • Гурман
« Отговор #56 -: 15 Октомври 2014, 12:04:20 »
Има един месарски магазин /арабски/ от който на опашки се виехме да си купуваме мариновани пилешки крилца  :innocent: фантастични са им, ей, как ли не го молих да ми каже какво слага не, не и не.... не си издаде тайната на маринатата  :'(
Скоро не съм ходила, но той се намира в уличките до Женския, а онзиден ходих да си купувам подправки от магазинчетата им на Цар Симеон... казвам ви - окото ми се наплаши! Другия път с половинът!
Хайде на пакостите

marabu

• Гост
« Отговор #57 -: 15 Октомври 2014, 13:07:25 »

Другия Хит къде е, че Младост не ми е в дестинацията  ::)

ХИТ Хипермаркет Връбница-Люлин е:

ул. Обелско шосе 20

KrokozabYl

• главен пакостник
  • Гурман
« Отговор #58 -: 15 Октомври 2014, 13:35:13 »
Тенкс  :thumbup: той до нас почти  :swoon:
Хайде на пакостите

Dyke

• Главен Готвач
  • Публикации: 740
« Отговор #59 -: 30 Октомври 2014, 09:13:29 »
От понеделник в Лидъл - марципан за месене Belbake  300гр-3,49, много хубаво какао Belbake 250гр-3,99лв, ванилови пръчки в епруветки-2,29, глазури, декорации....на воля! И тези се готвят вече за Коледа....
Конституционните Ви права са като мускулите - упражнявайте ги ежедневно!