Автор Тема: Wilton продукти за декорация  (Прочетена 2231 пъти)

homeogen

• Чирак
  • *
  • Публикации: 3
Wilton продукти за декорация
« -: 08 Юни 2014, 19:50:05 »
Здравейте! Правенето на всякакъв тип сладкиши ми е голямо удоволствие! Имам много идеи, но за целта са ми нужни доста декориращи инструменти. Преглеждайки къде какво се предлага, най-много ми допаднаха материалите на Wilton. Имам вече дълъг списък от неща, които бих желала да купя. За съжаление виждам, че мога да ги купя от amazon.co.uk  на твърде високи цени. Може те ли да ме посъветвате за български онлайн магазин, който да предлага продукти на Wilton? Разглеждах български сайтове, но обикновено се предлагат материали на други марки, а аз наистина харесах комплектите на Wilton.

Питам за сайт, тъй като съм в чужбина и не съм много добре запозната с онлайн магазините на които може да се има доверие в България. Ще се прибирам скоро и бих желала да поръчам.
Ако няма сайт, който да продава Wilton продукти, то може ли да ми препоръчате сайт, предлагащ декориращи инструменти с голямо разнообразие и добро качество?

Извинявам се, ако има вече съществуваща такава тема. Благодаря за отделеното време!

Захарно петле

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 3710
Re: Wilton продукти за декорация
« Отговор #1 -: 08 Юни 2014, 20:37:25 »
От България може да се поръчва от Амазон и Ибей. :smile1:
МОИТЕ РЕЦЕПТИ
Always Believe That Something Wonderful Is About To Happen