Автор Тема: Голямо щастие ме обзе  (Прочетена 4828 пъти)

sladka hapka

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 1719
Голямо щастие ме обзе
« -: 02 Юни 2006, 15:14:56 »
В моят роден град, центърът на просветата, откриха магазин "Двата щъркела". Като отидох, беше затворен, но отдалеч се виждаше, че има тенджери (йо-хо-хо, отиде ми заплатата!!!), силиконови форми и красоти всякакви. Ох, търпение нямам да се хвърля на тенджерите.

Моля настоящата тема да се счете за информационна такава и адресирана към Пепчо и останалите СЗ кулинарки във форума.

Магазинът е в търговски ценър "Сити", на втория етаж. И аз нямам нищо общо с него. Пиша с идеална цел.

natalyna

• Гурман
  • Публикации: 1025
Re: Голямо щастие ме обзе
« Отговор #1 -: 02 Юни 2006, 15:20:24 »
И аз нямам нищо общо с него. Пиша с идеална цел.

Хмм, я си признай  ;D

Страхотно - добре да избираш ей!  :-*

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 16152
« Отговор #2 -: 02 Юни 2006, 15:38:35 »
В моят роден град, центърът на просветата, откриха магазин "Двата щъркела". Като отидох, беше затворен, но отдалеч се виждаше, че има тенджери (йо-хо-хо, отиде ми заплатата!!!), силиконови форми и красоти всякакви. Ох, търпение нямам да се хвърля на тенджерите.

Моля настоящата тема да се счете за информационна такава и адресирана към Пепчо и останалите СЗ кулинарки във форума.

Магазинът е в търговски ценър "Сити", на втория етаж. И аз нямам нищо общо с него. Пиша с идеална цел.

тъй е, който ходи в Сити на кафе - вижда, който не - чете :D :P Ей сега се връщам оттам, но защо ли винаги си гледам в краката, все едно ще намеря нещо там ;D
обаче събота и неделя съм свободна :P 
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

marabu

• Гост
« Отговор #3 -: 02 Юни 2006, 18:36:29 »
Честито първо това е добре..ще имате достъп до онези силиконови форми.....като и прекрасните тенджери за Хапка  :D  Силит или другите марки , ножове и т.н ауууу имат и сервизите на Кахла  :)