Автор Тема: От величието на Рила до спокойствието на Родопите....  (Прочетена 35987 пъти)

dany2

• Калфа
  • **
  • Публикации: 112
Ау, заплеснах се по снимките, а трябваше с това да започна - честит ти празник, най-най хубави пожелания и весел ден!

pepelia6ka

• Гурман
  • Публикации: 1368
Ау, заплеснах се по снимките, а трябваше с това да започна - честит ти празник, най-най хубави пожелания и весел ден!

dany2, благодаря за пожеланията- нека и теб пази Богородица  !
А ти и преди си казвала, че си запален планинар, явно си обиколила всички планини, а иначе за тези крепости и посещението им с лодка, за тях Сладка хапка ми каза, но ..не ни остана време за всичко, тъкмо да се върнем и друг път. А иначе и ние днес стегнахме раниците , ама нещо времето е неподходящо- поне засега, затова ще отидем до Витоша само за една разходка до Манастира- Драгалевския.

Abra

• Мама на Рене
  • Гурман
  • Публикации: 1630
  • Dimitrana S.
:clapping: Невероятна наслада са снимките.. благодаря за споделеното, Мария:smile1:

pepelia6ka

• Гурман
Особенно съм доволна, че днес по БТВ новините цял ден върви репортаж за Седемте рилски езера, за лифта, навалицата и мръсотията, която оставят хората след себе си. Е, значи не съм сама в негативните си размисли  от пътеписа. И да ви кажа и това :

pepelia6ka

• Гурман
И да благодаря на всички, прочели пътеписа ми....
И да ви кажа / и да се фукна, де ! /, че получих няколко съобщения от хора извън форума, които са ползвали този и за Пирин материалите ми, като сламки за техни походи и са страхотно благодарни и доволни, а това мен ме прави много щастлива- че съм помогнала на някой да се докосне до величието на природата.

Drago

• Главен Готвач
  • Публикации: 767
УАУ!!! Останах без думи и мога да кажа само НЕВЕРОЯТНО!!!

Пак ме удари носталгията заради тебе.

Май е време да се засрамиш!

pepelia6ka

• Гурман
Re: От величието на Рила до спокойствието на Родопите....
« Отговор #21 -: 09 Септември 2009, 21:31:51 »

Драго, чак сега прочетох за твоята носталгия....ама лек има, само кажи и ще ти спретнем едно походче по чукарите ! А си мисля, че и при теб планини- бол, само желание да има човек...и здрави крачета..

Drago

• Главен Готвач
  • Публикации: 767
Re: От величието на Рила до спокойствието на Родопите....
« Отговор #22 -: 12 Септември 2009, 23:17:08 »

Драго, чак сега прочетох за твоята носталгия....ама лек има, само кажи и ще ти спретнем едно походче по чукарите ! А си мисля, че и при теб планини- бол, само желание да има човек...и здрави крачета..

А аз пък чак сега теб те прочетох. И още повече, чак сега открих цветното блогче. ;)

Респект!

Хубави спомени!

Особено този с големите чаши!  ;D

А ако не друго, то поне от липса на желание никога не съм се оплаквал.

И аз обикалям като луд тук из гората, но тъй като чак такива гледки си нямам търся с фотоапарата по-често дребничкото доло в краката.  :smile1:

Мисля , че все пак трябва да разменим малко повече информация.

Минавам на лична за да не ни бият.  :smile1:

mistela

• Главен Готвач
  • Публикации: 571
 :smile1: Здравейте, ще продължа пътеписа на Пепеляшка (ако разбира се ми позволи) с няколко снимки от Широка лъка.
В началото на Март бяхме на ски в Пампорово, отидохме до Широка лъка и попаднахме в един малък рай - спокойно, слънчево и тихо.
Цялото село запазило духа от времето, когато живота е бил толкова прост, че чак нериалистично.
Ако някога ви минава пътя близо до това непокътнато от времето място - идете и само се разходете, нищо друго не правете, само дишайте, гледайте с широко отворени очи, запечатайте всичко в съзнанието си и когато се върнете в своето "цивилизовано" място, когато въртележката от ежедневни задължения ви обхване спомнете си местенцето с високи борове, за местенцето с невероятните простички къщи, които дори огради си нямат, спомнете си за реката и мириса на чисто и свежо.
Приятно пътуване във времето на спокойствието  :smile1:
Доволна мама на дечица :)

mistela

• Главен Готвач
  • Публикации: 571
 :smile1:
Доволна мама на дечица :)

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 16152