Автор Тема: Дайте ми акъл, моля-какво да сложа на маса за прощапулн  (Прочетена 5779 пъти)

СърДечко

• Чирак
  • *
  • Публикации: 6
  • те така изглеждам и аз сутрин!
Ми доде и тоЙзи важен момент в нашето развитие, ама аз отсега съм се запритеснявала какво да сложа на масата. Ще поканя 3-4-5 мами с дечковци и ние. Какво да бъде за нас, възратсните, и респективно за дечковците-справка=възраст до 2 годинки. ???

natalyna

• Гурман
  • Публикации: 1025
Ами най-добре е да направиш някакви хапки и салатки, пита (това е ясно) и торта или ако имаш време и желание - 2 торти - една за мамите, една за децата (сокойно може да спретнеш торта с обикновенни бисквити и крем-нишесте с плодове).

За хапките -  ТУК има много хубави идеи! Салати - Ето тук + руска!

Ако ти се прави може да изпържиш малки кюфтенца - големи като орех.

Пита - може да опиташ Тази на Морена - аз също съм си я заплюла за бъдещият прощапулник :)

За тортите - зависи от теб и от времето ти - пиши какво искаш, ще измислим :)

СърДечко

• Чирак
  • *
  • Публикации: 6
  • те така изглеждам и аз сутрин!
Нати-благодаря ти, мила, ще разгледам.
Торти най=вероятно ще взема от РОМАНС-а, но за другите неща-големо ТЕНКЮ. :-*

marabu

• Гост
Незнам за Романс .. но аз тази година си поръчах на дъщерята от Росита ( имат малкко магазинче на Хладилника)
Показвам  и бях много доволна  8) Мислч и за баткото да поръчам оттам :)

« Последна редакция: 07 Април 2006, 18:09:34 от marabu »

vensolini

• Чирак
  • *
  • Публикации: 1
Незнам за Романс .. но аз тази година си поръчах на дъщерята от Росита ( имат малкко магазинче на Хладилника)
Показвам  и бях много доволна  8) Мислч и за баткото да поръчам оттам :)
;D
« Последна редакция: 29 Май 2006, 21:47:01 от sladka hapka »

MiRa_55

• Чирак
  • *
  • Публикации: 14
Бих прибавила
солетки - има различни видове, може да се комбинират
крем-нишесте за десерт - поднесено в чаши за сладолед и украсен с пресни плодове, банани, портокал, ягоди /ако дават майките на децата си/ - нещо обичайно, но в същото време различно!
зрънчовци - не всички майки, обаче, ги предпочитат!