Автор Тема: Пак кухненски робот  (Прочетена 34816 пъти)

annny

• Чирак
  • *
  • Публикации: 47
Re: Пак кухненски робот
« Отговор #15 -: 06 Септември 2007, 06:34:23 »
Момичета, да ви се представя - пред вас стои новият горд собственик на AEG KM 850:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ето го и хубавеца:

След като две нощи подред почти не спах от чудене на какво да се спра, вчера след работа казах на мъжа ми: "Давай да го вземаме, че да мога най-сетне да се наспя! " Всъщност не че тази нощ се наспах, но вече поне се чудя за друго - какво да го правя.  ;D

Прибрахме се след 20ч. от магазина и пак успях да си поиграя с него и поне 5 пъти го измия. На картинката не се вижда, че има и цитруспреса, която направо изсуши горкото лимонче. Но докато не му пробвам всичките функции няма да мирясам.

Благодаря на всички за помощта!  :thumbup:
Подвизавам се още и като Кенга

annny

• Чирак
  • *
« Отговор #16 -: 06 Септември 2007, 08:13:25 »
"Ти не си добре! Нали уж го купихме, за да спиш?" - Това беше коментара на мъжа ми, когато ме завари в 7:30 сутринта, пърхаща около новия ми любовник - робота.  ;D
Не му казах, че повече от час чаках да стане по-човешко време и тогава да го включа, че да не будя квартала.

Дора

• Калфа
  • **
  • Публикации: 126
« Отговор #17 -: 06 Септември 2007, 08:31:48 »
Честита нова придобивка. Да го ползваш дълго и продължително :P

vens

• Гурман
  • Публикации: 1917
« Отговор #18 -: 06 Септември 2007, 10:11:12 »
anny  ,честита придобивка.Наистина твоят кухненски робот e красавец  :smile1: . Да ти служи вярно дълги години.
« Последна редакция: 06 Септември 2007, 11:08:56 от vens »

annny

• Чирак
  • *
« Отговор #19 -: 06 Септември 2007, 12:00:58 »
Благодаря момичета!
Днес съм :angel: и знам, че само вие можете да ме разберете! Благодаря ви!  :yahoo:

radost.1955

• Гурман
  • Публикации: 1370
« Отговор #20 -: 06 Септември 2007, 12:58:48 »
Annny,честито!Със здраве да си го ползваш,дълги години да ти служи вярно и да те радва този наистина красавец. :clapping: :clapping: :clapping:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!

пеполина

• Гурман
  • Публикации: 3399
« Отговор #21 -: 06 Септември 2007, 14:02:44 »
Anny, честита придобивка и от мен. С много здраве и щастие да си го ползваш и вече да си поспиш малко, за да имаш сили за подвизи с него.

annny

• Чирак
  • *
« Отговор #22 -: 09 Септември 2007, 08:19:46 »
Радост, Пеполина, благодаря и на вас!  :-*

Ванчето

• Гурман
  • Публикации: 1175
« Отговор #23 -: 09 Септември 2007, 11:18:05 »
Ани,честита придобивка.Да си я ползваш със здраве. :thumbup:

rosmin

• Чирак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #24 -: 22 Септември 2007, 19:07:58 »
Ани, със здраве да си ползваш новата придобивка! Сигурно вече си се развихрила. Използвам темата, за да ви попитам всички, кухненският робот може ли изцяло да замени миксера? Защото аз успях да си изгоря моя, а имам пасатор Браун, с купа, блендер, тел, отделно имам ел.цитруспреса, сокоизтисквачка и се питам миксер ли да си купя само, или направо робот!? Благодаря ви предварително!

annny

• Чирак
  • *
« Отговор #25 -: 02 Октомври 2007, 17:03:43 »
Използвам темата, за да ви попитам всички, кухненският робот може ли изцяло да замени миксера? Защото аз успях да си изгоря моя, а имам пасатор Браун, с купа, блендер, тел, отделно имам ел.цитруспреса, сокоизтисквачка и се питам миксер ли да си купя само, или направо робот!? Благодаря ви предварително!

rosmin, ако трябва да отговарям за моя робот - по-скоро не може изцяло да замени миксера. Не съм опитвала много упорито, но пробвах, а не успях да направя нито майонеза, нито белтъци на сняг. Има роботи с повече приставки, може би при тях нещата стоят по друг начин. Но ти пък казваш, че имаш пасатор на Браун с купа, блендер и тел, а той си е миксер, нали? Просто е малко по-малък.

jordj

• Чирак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #26 -: 07 Октомври 2007, 15:03:11 »
На 21.07 си копихме Комбайн АЕГ модел КМ850/800вата/TypFP610/PNC950 075 519 (а на опаковката е PNC950075517)и S.NO.64700667
Много хубава придобивка,прекрасен дизайн.
Един ден при употреба един от ножовете №3(за картофи) изкочил и счупил държача (PT7505203),купата и капака и.
Потърсихме каде може да се купят резервни части но, нямаше никаде.
Тогава ни упътиха в "Сервиз българия ".
Вече два месеца чакаме поръчаните там части.
Между временно като разгледах ножовете установих че , въпросния нож е с по-голям отвор(Явно дефектен)и заради това се откопчава от държача и е потрошил изброените неща.
Ще ви бъда благодарен ако е възможно да ми съдействате да си намеря нужните части.

annny

• Чирак
  • *
« Отговор #27 -: 22 Октомври 2007, 14:48:39 »
На 21.07 си копихме Комбайн АЕГ модел КМ850/800вата/TypFP610/PNC950 075 519 (а на опаковката е PNC950075517)и S.NO.64700667
Много хубава придобивка,прекрасен дизайн.
Един ден при употреба един от ножовете №3(за картофи) изкочил и счупил държача (PT7505203),купата и капака и.
Потърсихме каде може да се купят резервни части но, нямаше никаде.
Тогава ни упътиха в "Сервиз българия ".
Вече два месеца чакаме поръчаните там части.
Между временно като разгледах ножовете установих че , въпросния нож е с по-голям отвор(Явно дефектен)и заради това се откопчава от държача и е потрошил изброените неща.
Ще ви бъда благодарен ако е възможно да ми съдействате да си намеря нужните части.

Джорди, отговарям толкова късно, защото последните 2 седмици нямах достъп до интернет и чак сега виждам написаното от теб. Случката е много неприятна! :( Какво ви казаха в сервиза, ще го признаят ли за гаранционен дефект?
Не знам дали ще ти помогне това, за което се сещам - когато избирах моя робот бях прочела, че в Техномаркет цената е с около 30 лева по-ниска от тази в Технополис. Отидох при тях и питах дали могат да ми го доставят от тия магазини на Техномаркет, където има налични бройки (аз живея в Сливен, а в сайта им пишеше, че артикула го има в няколко магазина в София). Първоначално казаха, че могат, но когато направиха справка по телефона се оказа, че наличните бройки били с дефекти. Мисълта ми е, че е възможно от тия дефектните бройки да се съгласят да ти дадат някакви части или да ти ги продадат на някаква много ниска цена. Знам ли?
Сега ще погледна стои ли въпросния артикул в сайта им и ако да - в кои магазини пише, че го има.
Ето ги магазините. Само дето имам чувството, че преди месец и половина, когато търсех моя робот, бяха други. Т.е. може и да имат ново зареждане и тия вече да не са дефектни.
Това е всичко, с което мога да ти помогна. Дано вече сте се справили с проблема!
« Последна редакция: 22 Октомври 2007, 16:00:29 от annny »

Shonny

• Калфа
  • **
  • Публикации: 50
« Отговор #28 -: 23 Октомври 2007, 20:48:41 »
Надявам се авторката да няма нищо против, че използвам нейната тема.  ::) Но да не отварям нова като така и така има. Та: някой да има мнение за този? В интерес на истината съм си го харесала само на картинка и по описание - още не съм го виждала наживо. Но предстои, `щото имам голям мерак.......

Shonny

• Калфа
  • **
  • Публикации: 50
« Отговор #29 -: 25 Октомври 2007, 12:07:17 »
 :( Никой не ми отговаря. И аз си побутвам темичката. Дали да не си отворя нова....