Автор Тема: Есенна среща - гореща  (Прочетена 8831 пъти)

Yoli

• Гурман
  • Публикации: 3150
Re: Есенна среща - гореща
« Отговор #15 -: 24 Юли 2007, 14:23:30 »
Страхотна идея - присъединявам се с удоволствие.

Мими

• Гурман
  • Публикации: 1880
  • Вечна романтичка!
« Отговор #16 -: 25 Юли 2007, 09:07:28 »
Момичета и момчета, имам процедурни питания, тъй като никой от вас не се наема да организира срещата, но всички са съгласни имам следните въпроси и предложения.
1. Предлагам да идем някъде наистина в центъра на България, откъдето ще има удобен транспорт до всички места.. Априлци ми се струва малко неудобно за непътуващи с кола хора. В този дух моето предложение е за град Велико Търново. Голям, красив, древна столица и според мен чудесно място за първа среща. Ванчето и Мивис ще намажат защото могат и пеша да стигнат  :P, но може за сметка на това да се огледат за някое хубаво уютно заведение което да разпуснем.
2. Знаем, че тук сме заради любовта ни към готвенето и кулинарията, но защо и на среща трябва пак да се развихряме, а не да починем от ежедневието си и някой друг да ни шета?
3. Ще огледаме нещо подходящо и на прилични цени за спане място и ще го обсъдим тук, имаме достатъчно време.
4. Октомври - ноември месец в Търново е много красиво, дърветата са пъстри, тихо и спокойно е времето, все още сллънчево и топло.

Ами това е, очаквам отзивите и предложенията ви.  :-*

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 16152
« Отговор #17 -: 25 Юли 2007, 23:24:21 »
бре каква тема съм изтървала  :'(

Аз съм съгласна с предложението на Мими - по всички пунктове, и най вече заради тоя, дето септември и първата седмица на октомври ми са неотменно заети.
Така че - за октомври съм аз  :smile1:
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

Ванчето

• Гурман
  • Публикации: 1175
« Отговор #18 -: 27 Юли 2007, 16:20:58 »
Имам чудесна идея - самостоятелна къща за гости за около 12 човека: 5 стаи,  обзаведена кухня,голям хол, 5 бани, барбекю и голяяяям двор - централен балкан - на около 200 километра отвсякъде. Цени народни - по около 15 лв. на човек.  В съседство - магазин и ресторантче, чудесно е.......  Пускам стръвта..... октомври - ноември? :yahoo:

Аз съм за!!! :thumbup:Точно от това имам нужда-да ви видя на тихо и спокойно местенце,далеч от забързаното ежедневие....

за края на октомври или за началото на ноември?че и октомври ми е натоварен,но ще видим...

morska fauna

• Главен Готвач
  • Публикации: 834
« Отговор #19 -: 27 Юли 2007, 16:34:50 »
 :'( :'( :'( аз май няма да мога да дойда  :'( :'( :'(
излизам пренудително в отпуск от 1 август и най-вероятно след септември абсурт да се освободя .Освен ако срещата е някоя събота вечер и в неделя да си хвана рейсчето обратно ,но трябва и да се информирам за разписанията на автобусите де ...офф дано да ми се отвори парашута ,ще се гръмна  :suicide_fool-edit: , ако не мога да дойда!
:girl_prepare_fish:  Мога да издържа на всичко ,освен на изкушението... :nyam: [/ur

Ванчето

• Гурман
  • Публикации: 1175
« Отговор #20 -: 27 Юли 2007, 16:39:41 »
...Освен ако срещата е някоя събота вечер и в неделя ...

ако срещата не е в петък или събота вечер ,аз също няма да  мога да дойда. :(

bordovsky

• динозавър
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 5000
« Отговор #21 -: 27 Юли 2007, 16:54:08 »
Момичета, най удачната за всички среща според мен  е петък и събота, две нощувки. До Априлци има автобуси, така че това не е проблем. Аз се ангажирам с уреждането на тази среща, но нека оставим нещата за след 15 септември, като мине сезона на отпуските. Тогава ще уточним подробностите. :thumbup:
morska fauna разписанието на автобусите за Априлци можеш да намериш Тук , просто напиши дестинациите ::)
« Последна редакция: 27 Юли 2007, 16:58:25 от bordovsky »

morska fauna

• Главен Готвач
  • Публикации: 834
« Отговор #22 -: 27 Юли 2007, 17:23:48 »
Жоро благодаря  :smile1: ,хайде наистина да оставим за септември ,че чакането ни за срещата ще е много нетърпеливо  ;D/поне за мен де-само да мисля дали ще мога да дойда или не... /
:girl_prepare_fish:  Мога да издържа на всичко ,освен на изкушението... :nyam: [/ur

sladka hapka

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 1719
« Отговор #23 -: 27 Юли 2007, 17:46:21 »
През седмицата и аз не мога - на работа съм, а отпускът ми ще е свършил отдавна.
И аз като Жоро си мисля, че става дума за петък и събота вечер.

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 16152
« Отговор #24 -: 27 Юли 2007, 20:27:33 »
Октомвриииииииииииииииии  :-* :-* :-*
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ