Автор Тема: Форми за кошнички  (Прочетена 18110 пъти)

bordovsky

• динозавър
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 5393
Re: Форми за кошнички
« Отговор #15 -: 12 Юни 2007, 18:27:06 »
До сега се рових из картата и не намирам улица Стефан Стамболов в района на Женския пазар. Искам да отида в четвъртък до този магазин, нещо не ми стана ясно къде е тази улица, поне на картата я няма. Малко помощ, моля. Някоя пресечка наблизо?

marabu

• Гост
« Отговор #16 -: 12 Юни 2007, 21:11:56 »
бул.Т. Александров бул.Хр.Ботев между тях започва ул. Ст.Стамболов посока Пиротскаи преди ул Пиротска се намира магазина отдясната страна на улицата.. (май започва с магазин за лампи Масив)

Anny

• Помощник-готвач
  • Публикации: 307
« Отговор #17 -: 12 Юни 2007, 21:23:11 »
Ако може и аз да се намеся. Това всъщност е продължението след спирката на трамваи 20 и 22. Тази част от улицата е превърната в паркинг. В www.bgmaps.com се вижда много добре коя е улицата. То си е продължението нагоре след пазара кирков към булеварда.

bordovsky

• динозавър
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 5393
« Отговор #18 -: 12 Юни 2007, 23:03:39 »
Юлия, ani_pamukova , благодаря ви,  :air_kiss:разбрах точно къде се намира и в четвъртък може да го посетя и аз. Нямам нито една формичка, ала се запалих от форума. :elf:

anamaya

• Калфа
  • **
  • Публикации: 90
« Отговор #19 -: 12 Юни 2007, 23:48:27 »
Малко ме е срам да си призная, но сега когато празника е вече почти свършил, всеки се занимава по интереси, а аз съм седнала и като децата си разглеждам съкровищата.  ;D Направо не мога да им се нарадвам - едни такива хубави... Даже се чудя дали утре пак да не отида.  :P Наистина доста се почудих какво да си взема и тя жената като ме видя каза: "Хайде, за днес стига! И друг път ще дойдеш." Чак пък толкова да ми е личало... :rofl: Мда,... Струва ми се, че това наистина е за анонимната тема, да се позабавляваме заедно.  :yahoo:

А иначе, bordovsky, магазинчето работи от 10 до 16 (не знам дали го писах по-рано, но съм уморена, за да се връщам да проверя), без събота и неделя. Мисля, че лесно ще го намериш по публикуваните указания. Успех! И не ходи с много пари, че може лесно да се изкушиш...  ;D

Margi_1

• Гост
« Отговор #20 -: 14 Юни 2007, 13:41:56 »
Е сега някой ако знае къде във Варна ги продават,цена няма да има ::) Яла съм в Русия, на домашно гости, кошнички от тесто, подобно на пилетите, много леко, пълнени с всякакви майонезени салати, както само рускините си ги умеят ::)Спомням си , че домакинята ми каза,че пълнела кошничките с тестото и ги пържела във фритюрника, много лесно било.Както и да е,ако намеря форми,може и за рецептата да се разстърся.

Мими

• Гурман
  • Публикации: 1966
  • Вечна романтичка!
« Отговор #21 -: 14 Юни 2007, 14:01:40 »
Margi_1, тука( във Варна)  ги има на едно място ама са много скъпи, 1брой е 3 лева! И аз търся по обикновенни, ако намеря ще докладвам.  :smile1: