Автор Тема: Форми за кошнички  (Прочетена 18552 пъти)

anamaya

• Калфа
  • **
  • Публикации: 74
Форми за кошнички
« -: 08 Юни 2007, 08:50:24 »
Знае ли някой от къде в София мога да си купя формички за кошнички - от онези малките дето едно време ги имаше?
След 4 дни имам рожденик и той неочаквано си пожела кошнички, та се видях в чудо.  :girl_wacko:

Yoli

• Гурман
  • Публикации: 3150
Re: Форми за кошнички
« Отговор #1 -: 08 Юни 2007, 14:03:17 »
Такова нещо ли имаш предвид ?Тези са най - обикновени - тенекиени .

anamaya

• Калфа
  • **
« Отговор #2 -: 08 Юни 2007, 17:30:37 »
Да, за това нещо става въпрос.  ::) А ако има и по-малки - още по-добре.

marabu

• Гост
« Отговор #3 -: 08 Юни 2007, 18:50:18 »
има един магазин до Женския пазар ако не се лъжа на ул.Ст Стамболов малко преди Пиротска - за сладкарски неща - там има оттези големи и малки има още куп неща
« Последна редакция: 08 Юни 2007, 18:52:09 от marabu »

anamaya

• Калфа
  • **
« Отговор #4 -: 09 Юни 2007, 02:47:40 »
Много ти благодаря, marabu. ::) Утре ще пътувам, но в неделя съм там. Дано да работят...

Anny

• Помощник-готвач
  • Публикации: 284
« Отговор #5 -: 09 Юни 2007, 13:16:25 »
Marabu, моля те кажи от ляво или от дясно се намира магазинчето като се отива към пазара. Благодаря предварително!  :smile1:

marabu

• Гост
« Отговор #6 -: 09 Юни 2007, 14:33:27 »
отдясната страна преди антикварния магазин (преди дори пресечката с Пиротска)

в неделя май не работи

Anny

• Помощник-готвач
« Отговор #7 -: 09 Юни 2007, 15:29:08 »
Marabu, благодаря за уточнението!  :smile1: Най-вероятно ще ида в понеделник. И ще докладвам с какво съм се сдобила от там. Вчера посетих Двата шъркела, но нещо много скъпичко ми се видя, та предпочетох да поогледам първо.

marabu

• Гост
« Отговор #8 -: 09 Юни 2007, 22:47:51 »
наистина в Щъркелите ценита са високи  >:(

anamaya

• Калфа
  • **
« Отговор #9 -: 11 Юни 2007, 13:53:48 »
ani, пиши моля те ако го намериш, че току ще се връщам от обедна почивка в търсене на магазинчето, но неуспешно...  :(
От петък пред ноща, едва сега отворих сайта и видях, че marabu е дала уточнения, но... уви! Късно ги видях.
marabu, извинявай, че питам като малко дете, но...  :blush2: Магазинът се намира на ул. "Стефан Стамболов" преди улица "Пиротска" като се отива към пазара, така ли?

marabu

• Гост
« Отговор #10 -: 11 Юни 2007, 14:09:51 »
да  там отдясната страна - в интерес на истината  трудно се забелязва но като влезнеш един път няма да забраивх никога продавачката  :smile1:
 друг орентир да дам.. ами срешу него е магазин на ТСМ за техника (или всичко има вътре)
« Последна редакция: 11 Юни 2007, 14:11:56 от marabu »

anamaya

• Калфа
  • **
« Отговор #11 -: 11 Юни 2007, 15:23:59 »
благодаря, marabu, ще опитам пак след работа  ::)

anamaya

• Калфа
  • **
« Отговор #12 -: 12 Юни 2007, 13:26:53 »
Намерих гооооо.  :clap:
Благодаря ти много, marabu. Последното уточнение ми беше много полезно. Оказа се, че аз съм вървяла по другата страна на улицата и после в пазара, и от двете страни, та чак до Лъвов мост... :swoon: Глупаво, нали?  :P
Само, че се оказа, че работят от 10 до 16, така че вчера след работа беше затворено и се наложи да си променя плановете, но в момента вече съм горд притежател на нови формички за сладки.  ::) Скоро ще взема и аз да се разпиша в клуба на анонимните...  :dance3:
Още веднъж, много ти благодаря.

Anny

• Помощник-готвач
« Отговор #13 -: 12 Юни 2007, 16:24:07 »
anamaya, съжалявам, но и аз днес чак успях да ида! То отдалече се вижда. И май сме били по едно и също време долу-горе! Като влезнах вътре голямо чудене падна какво по-напред да си купя!  :smile1: Купих си един вид формички, къдрав нож - от тия дето се търкалят и понеже това ми беше малко: срещу магазина в ТСМ - поредния шприц за украсяване на торти - но този наистина си струва! Не знам за теб anamaya - ама аз май не трябва да излизам от клуба за анонимните... ::)

:thankyou:, хиляди благодарности и от мен за указанията!!
« Последна редакция: 12 Юни 2007, 16:26:11 от ani_pamukova »

marabu

• Гост
« Отговор #14 -: 12 Юни 2007, 17:09:51 »
 :yahoo: радвам се и аз така като влезна и всеки път се чудя сега коя ли формичка да купя не че ги ползвам всичките но всеки път ми харесват всичките дори има една пръскалка,  която още незнам как се ползва но е купена  ;D