Автор Тема: KitchenAid  (Прочетена 16444 пъти)

Мими

• Гурман
  • Публикации: 1880
  • Вечна романтичка!
KitchenAid
« -: 31 Май 2007, 12:01:13 »
Днес открих в един магазин два-три модела миксери на KitchenAid. Цените са убийствани  :swoon:, но ако някой прояви интерес, тука има доста членове на "анонимните кулинарки" :yahoo: , да каже ще пусна координатите на магазина. 

Мими

• Гурман
  • Вечна романтичка!
Re: KitchenAid
« Отговор #1 -: 31 Май 2007, 12:34:49 »
Тони, моля те седни обаче.. Цената на по-евтиния модел беше 980 лева, а на по-скъпия 1800-1900 лева  ;D Магазина е същия дето казах да силиконовите форми "Астрапрофи груп" Имат магазини и в София и Пловдив май.

morska fauna

• Главен Готвач
  • Публикации: 834
« Отговор #2 -: 31 Май 2007, 13:16:55 »
лелей  :swoon: само толкова ли са Миме ,е ако бяха по-скъпи бих си взела,но в момента нямам дребни пари  ;D
:girl_prepare_fish:  Мога да издържа на всичко ,освен на изкушението... :nyam: [/ur

sladka hapka

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 1719
« Отговор #3 -: 31 Май 2007, 13:35:29 »
И в чужбина ли са толкова скъпи?

sladka hapka

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 1719
« Отговор #4 -: 31 Май 2007, 13:44:39 »
И аз разгледах сайта. В чужбина май цените не са чак такива. Но не доставят до България.

Мими

• Гурман
  • Вечна романтичка!
« Отговор #5 -: 31 Май 2007, 14:33:38 »
Тони този за другия не съм сигурна, (съдейки по цените в сайта не виждам по-скъп от 500$.. както и да ги смятам не правят 2000 лева), не беше изваден, ама беше в двойно по-висок кашон от първия.

Гери и аз така мисля, то бива, ама чак пък толкоз луда не съм... дали ще може и да готви вместо мен?  :innocent:  ;D

morska fauna

• Главен Готвач
« Отговор #6 -: 14 Юни 2007, 13:35:46 »
Ако все още някой го интересува и иска да си закупи този червен красавец ,на по-приемлива цена ,да отиде в ТСМ/гр.Бургас-под новата поща/седи си там сам самичък на цена 166 лв./оффф така ми намигаше ,ама бях отишла за друго  :'(/
:girl_prepare_fish:  Мога да издържа на всичко ,освен на изкушението... :nyam: [/ur

Мими

• Гурман
  • Вечна романтичка!
« Отговор #7 -: 14 Юни 2007, 13:59:29 »
Ако все още някой го интересува и иска да си закупи този червен красавец ,на по-приемлива цена ,да отиде в ТСМ/гр.Бургас-под новата поща/седи си там сам самичък на цена 166 лв./оффф така ми намигаше ,ама бях отишла за друго  :'(/

Гери да не се бъркаш нещо мила? Защото и ТСМ имат същия на външен вид миксер в червено, ама не пише KitchenAid, а ТСМ... незнам каква е разлика вътре..освен в цената  ;D ;D

morska fauna

• Главен Готвач
« Отговор #8 -: 14 Юни 2007, 17:09:25 »
Ми не  пишеше ТСМ и жената тръгна да ми обяснява,че бил професионален миксер и не знам си какво правел......
ама ти сега ме обърка...KitchenAid пишеше ... :innocent:

marabu

• Гост
« Отговор #9 -: 14 Юни 2007, 17:46:18 »
ми не това си е на Тchibo модел който разбира се външно прилича на Китчен Аид ... и все пак аз бих препоръчала на Бош да се вземе робота модел MUM 4756 (в момента има и червен цвят) в комплекта влизат доста приставки и излиза доста по евтино отколкото на Китчен Аид ..пък на този ТСМ има само 3 бъркалки и дотам .. а другите неща не се знае откъде да вземем и вообще дали има други приставки (дори в София го видях и за 114 лв май .. ама не си спомням )

morska fauna

• Главен Готвач
« Отговор #10 -: 14 Юни 2007, 19:06:52 »
Не знам момичета,дано не съм ви объркала ,ама сякаш на червения красавец приличаше /KitchenAid/,за съжаление чак по-другата събота ще ходя пак до Бургас и мога да проверя ,ама дали ще е там още ?

marabu

• Гост
« Отговор #11 -: 14 Юни 2007, 19:32:35 »
ето го  дори е 118 лв на сайта на атракцион

Цитат
Идеален за кулинари професионалисти. Със своите 400 W нямате проблем за разбиване и месене на тесто. Има 6 степени на работа, купа от стомана 18/10 с вместимост 4 литра и 3 броя здрави стоманени бъркалки. Мощност:400 вата

Purplefoam

• Калфа
  • **
  • Публикации: 142
« Отговор #12 -: 10 Юли 2010, 12:27:20 »
Здравейте,

интересува ме някой дали е виждал в България да се продават миксерите Kitchen Aid. Намирам ги само в някакви он-лайн магазини, а ми се иска да ги видя на живо.
Ще се радвам ако някой има информация, да сподели  ::)

marabu

• Гост
« Отговор #13 -: 10 Юли 2010, 18:44:48 »
За София съм виждала в няколко магазина, но не знам дали ти върши работа ?

Purplefoam

• Калфа
  • **
  • Публикации: 142
« Отговор #14 -: 10 Юли 2010, 19:21:13 »
Да, точно в София търся :)