Автор Тема: Покритие за торти  (Прочетена 26426 пъти)

zen

• Калфа
  • **
  • Публикации: 70
Re: Покритие за торти
« Отговор #15 -: 07 Май 2007, 16:33:48 »
Колко е пакета маршмелоуз като количество?Аз съм взимала само малки пакетчета от Пикадили около коледа и не знам .Но много ти благодаря за варианта , само малко количествени обяснения ми трябват  ;D

tina dona

• Главен Готвач
  • Публикации: 726
  • Тина
« Отговор #16 -: 07 Май 2007, 16:41:31 »
zen, знаеш ли от къде в Бургас може да се се купи готовата смес?
Нещата,които не можем да управляваме, управляват нас!
 моят албум

zen

• Калфа
  • **
« Отговор #17 -: 07 Май 2007, 17:03:26 »
Не ,но смятам да разпитам,аз съм правила варната -марципана ,но къде къде по-лесно ще е така и по красиво

Anny

• Помощник-готвач
  • Публикации: 284
« Отговор #18 -: 07 Май 2007, 17:08:30 »
ilrai, аз на всяка цена ще опитам да направя сама марципан Варна, защото от много време ми се иска да се справя сама с това предизвикателство, но точно тогава имам доста голям ангажимент и за това искам да си улесня максимално работата с готов марципан за моделиране. А за крайният резултат ще ви информирам какво се е получило! Дано да успея.

ilrai

• Гурман
  • Публикации: 2308
« Отговор #19 -: 07 Май 2007, 18:19:28 »
 :pleasantry: Браво! Ще успееш!

irena

• Чирак
  • *
  • Публикации: 30
« Отговор #20 -: 08 Май 2007, 23:02:25 »
  Здравейте момичета!
Ето ви един линк от мен: http://www.novagel.org/index.php?lang=bg&page=homeТова е друга фирма в София - "Новаджел", има моделиращи покрития и много други сладкарски неща. Ако някой се интересува за цените нека да ми пише на лични за да му изпратя файла с цените.
« Последна редакция: 08 Май 2007, 23:21:29 от pep-4o »

zen

• Калфа
  • **
« Отговор #21 -: 10 Май 2007, 16:56:56 »
zen, знаеш ли от къде в Бургас може да се се купи готовата смес?
  Вече знам къде има и ако някой иска да си поделим да каже ::)

anamaya

• Калфа
  • **
  • Публикации: 74
« Отговор #22 -: 18 Май 2007, 18:00:34 »
Някой знае ли от къде в София мога да купя шоколадов чипс или както там се казва - готов шоколад на малки парченца, че докато нарежа един шоколад... половината се е оказал по ръцете ми.  ::)

Мими

• Гурман
  • Публикации: 1880
  • Вечна романтичка!
« Отговор #23 -: 19 Май 2007, 11:27:49 »
Някой знае ли от къде в София мога да купя шоколадов чипс или както там се казва - готов шоколад на малки парченца, че докато нарежа един шоколад... половината се е оказал по ръцете ми.  ::)

Виж тук

kamery

• Калфа
  • **
  • Публикации: 115
« Отговор #24 -: 19 Май 2007, 12:22:59 »
anamaya в магазина на Кадемлия видях такова нещо, но беше в голям плик, може би е 1 кг, нямам представа.Цена също не съм гледала, защото не ми е трябвало.Сигурно през седмицата ще ходя за 1 боя да си взема, мога да  погледна по-подробно и да ти напиша, ако искаш.

anamaya

• Калфа
  • **
  • Публикации: 74
« Отговор #25 -: 19 Май 2007, 12:41:23 »
мими, много благодаря.  :yahoo: Ще проверя в Хита.

kamery, провери, моля те, каква е разфасовката и колко струва, че живея и работя доста далеч от там и, за да се "разходя" трябва да съм сигурна, че има и не струва цяло състояние.  ::)
Благодаря ти предварително!

Yoli

• Гурман
  • Публикации: 3150
« Отговор #26 -: 20 Май 2007, 14:47:08 »

Аз си купувам от "Кадемлия"шоколадов чипс,но го разделям с приятелки,тъй като разфасовките са по 5 кг.Цената на 1 кг.последно беше 11лв.Има бял,млечен и черен шок.чипс.Освен това е и в два размера - единият е много дребен , а другия е с големина на 5 стотинки.

elidrag

• Гурман
  • Публикации: 2433
« Отговор #27 -: 20 Май 2007, 15:11:05 »
Моля, пишете къде беше фирма или магазин "Кадемлия". Явно съм пропуснала указанията, а и аз живея много далече от Хит. Благодаря Ви.

пеполина

• Гурман
  • Публикации: 3399
« Отговор #28 -: 20 Май 2007, 16:03:30 »
Аз също търсих в Сливен да си купя шоколадов чипс, но не успях да намеря. Ако някой е от Сливен и знае къде има , ще го помоля да сподели.

sladka hapka

• Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 1719
« Отговор #29 -: 20 Май 2007, 16:13:10 »
За софиянки - Марабу е писала в тази тема, че шоколадов чипс може да се купи от  МОЛА на Стамболийски  - фирмения магазин Jeff de Bruges или в ХИТ. От снимките, които е сложила, виждам, че става дума за малки разфасовки - 100 г.

Пеполина, в Сливен и Стара Загора май няма такива работи :mamba: