Автор Тема: Домът  (Прочетена 1827 пъти)

mariqna44

• Калфа
  • **
  • Публикации: 205
Домът
« -: 21 Октомври 2021, 16:58:21 »
Привет! Наскоро се сдобих с много хубаво жилище в покрайнините на София и колеги от работата ме посъветваха, че било модерно в днешно време да застраховаш своето жилище в тези несигурни времена. Предпочитам да се обърна тук, защото според мен моите колеги са завистливи, а съм малко суеверна и не искам да ми навлекат лош късмет. Според вас дали наистина има смисъл от застраховката на имущество.

radkaa

• Чирак
  • *
  • Публикации: 22
Re: Домът
« Отговор #1 -: 23 Октомври 2021, 22:36:46 »
Здравей, не познавам колегите ти, но добре са те посъветвали. Както се разбира от поста, жилището не е в София. Предполагам, че не живеете там целогодишно. Ние имаме сключена застраховка на имуществото ни. Също е вила в покрайнините на града. Сключихме я при I&G и сме доволни, а и цената е добра. Може да се свържете с тях и да видите какво ще ви предложат, за да си прецените.

mariqna44

• Калфа
  • **
  • Публикации: 205
Re: Домът
« Отговор #2 -: 25 Октомври 2021, 20:52:08 »
Много ти благодаря, мила. Наистина си права, по-добре е да не се рискува. Дори сега през уикенда разпитах съседите от околните къщи, казаха ми че се случва да има кражби или взлом. Така че ще взема предвид препоръката ти и няма да губя време, а ще сключа застраховка.