Преминете към основното съдържание

Начало Питки с овесени ядки Коментари и мнения

gguenkov

от gguenkov • 16.02.2007

Чудесна и получлива рецепта! Ще се хареса на хора, които не се притесняват от екзотичния вкус на даден продукт! :) Добро съчетание на съставките, здравословно при това... Само да добавя, че според мен с жива мая ще е по-добре. Може би пък аз не улучих кочествена инстантна.

Мнения
Коментари за Питки с овесени ядки

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.