Чудесна и получлива рецепта! Ще се хареса на хора, които не се притесняват от екзотичния вкус на даден продукт! :) Добро съчетание на съставките, здравословно при това... Само да добавя, че според мен с жива мая ще е по-добре. Може би пък аз не улучих кочествена инстантна.
от gguenkov • 16.02.2007