Автор Тема: Прощално  (Прочетена 30864 пъти)

Гуинет

• Главен Готвач
  • Публикации: 750
Re: Прощално
« Отговор #15 -: 13 Октомври 2015, 12:32:14 »
Така е, няма да е същото. Нямам информация и не мога да изкажа становище, но ще ми липсва.

admin

• Administrator
  • Чирак
  • Публикации: 4
« Отговор #16 -: 13 Октомври 2015, 18:05:09 »
Здравейте, приятели и участници в нашия форум!

Вече 5 години собственик на сайта „Гответе с мен“ е най-голямото издателство на списания в България – „СББ Медиа“ АД (до края на 2013 година фирмата се казваше „Санома Блясък България“ http://www.sbb.bg/bg/). През тези години нашата колежка Юлия Мусева, създател на сайта, продължи работата си като негов главен редактор и заедно с нас неуморно работеше по подобряване на функционалностите и дизайна и обогатяване на съдържанието му. Договорът на Юлия изтече на 10 октомври 2015 година и от 11 октомври сайтът има вече нов главен редактор, експерт в областта на кулинарните издания. Заедно с новия екип ще продължим да развиваме сайта, като се надяваме прекрасната общност на „Гответе с мен“ да продължи да съществува, както и досега. Оценяваме високо труда и усилията на Юлия и й благодарим за отличната работа през годините!
А вие, приятели, ако имате интересни идеи и предложения или просто искате да споделите своето мнение, може да го направите на имейл elitsa@gotvetesmen.com.

Поздрави,
екип на СББ Медиа АД
« Последна редакция: 13 Октомври 2015, 18:41:06 от admin »

GolemDZVER

• Гурман
  • Публикации: 4418
  • Ако си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите
« Отговор #17 -: 13 Октомври 2015, 19:53:47 »
Благодаря на админа.
 все пак има някаква яснота.
 време беше да се поясни.

ceckavd

• Главен Готвач
  • Публикации: 955
« Отговор #18 -: 14 Октомври 2015, 09:12:24 »
Благодаря на админа за разясненията, но защо трябваше да изтривате профила на Юлия? И новия главен редактор няма ли да се представи?

Кристал

• Калфа
  • **
  • Публикации: 101
« Отговор #19 -: 14 Октомври 2015, 11:21:48 »
Благодаря на админа за поясненията. Присъединявам се към мнението на съфорумците, че нищо няма да е същото без Юлия. Каквото и да се е случило, защо да се изтрива акаунтът и защо да не може да пише тук??? От коментарите разбирам, че Юлия е показала добро и специално отношение към всеки, който е контактувал с нея - дори и без лично познанство (както и с мен). Тя е създател на сайта и форума. Както написа Aura

Това момиче ни е събрало тук. Обединила ни е в едно.
Без нея вече няма да е същото...

dove

• Гурман
  • Публикации: 2717
« Отговор #20 -: 14 Октомври 2015, 12:15:21 »
Присъединявам се към мнението на всички, че няма да е същото без Юлето.
Все пак благодаря и на админа за кратките, но неизчерпателни разяснения...

CVETETO3101

• Калфа
  • **
  • Публикации: 143
Re: Прощално - не е точно това...
« Отговор #21 -: 14 Октомври 2015, 23:21:42 »
Да, сигурно така стоят нещата: нов собственик, изтичащ договор  и благодариме Ви за усилията, но чао... Това е резюмето на админа.
Надали ще дадат повече разяснения от Санома (или някакви други собственици - щото доколкото се информирах от Гугъла - финландците са продали бизнеса на български партньори).
Да, често така стоят нещата в бизнеса. Но ме учудва отношението на фирмата към човешкия ресурс в един такъв популярен сайт. Ако един човек с реноме, опит и идеи като Юлка носи популярност и пари за фирмата, как така с лека ръка се отказваш от такъв кадър...??? И не минава ли през ума на собствениците, че повечето майстори на черпака тук имат собствени сайтове и може да се оттеглят? А да се изгради нов облик на сайта  ще е на принципа "тука има - тука нема". От наблюдения през годините съм установила, че ако нещо върви добре и ако конкуренцията не те принуждава - по-добре не го пипай. Защото ако го пипнеш - едва ли можеш да предвидиш с висока степен на достоверност последващия резултат, тъй като има корелация с редица фактори.И на минимален  брой бизнесмени им говори нещо науката "Психология на управлението".
И имайте предвид, че написаното от мен не е насочено лично, а по-скоро като разсъждение. Щото в БГ останаха 2-3 подобни кулинарни сайтове (с форумите си), които се радват на популярност и посещаемост.
А на Юлка, както и на досегашните модератори ще кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ! :flower: :flower: :flower:  и ще им припомня една поговорка, че когато една врата се затваря, Бог отваря други десет врати (както и всяко зло за добро).
То нещата вече са се случили, ще поживеем, ще видим ...
Cveteto3101= 1 jena

кокона

• Главен Готвач
  • Публикации: 663
  • Целувки{}
« Отговор #22 -: 14 Октомври 2015, 23:44:43 »
Вече "преживях" затриването на един такъв форум с потребители, които се оттеглиха и в търсачката вече дори не излиза форумът по име. Няма го.

Юле, създаде една кулинарна виртуална книга, която е като настолна книга в кулинарията на много жени. Един прекрасен форум, в който да си споделяме освен ястията, то и всичко, което ни вълнува. Беше ми приятно през тези 7 години, в които пишех тук. Тук ми беше и виртуалното училище в кулинарията. Сигурна съм, с теб, а и с други форумци ще се "видим" и на друго място.

Беше ми приятно, приятели. Аз съм до тук.

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 17245
« Отговор #23 -: 15 Октомври 2015, 00:46:30 »
Здравейте, приятели и участници в нашия форум!

Вече 5 години собственик на сайта „Гответе с мен“ е най-голямото издателство на списания в България – „СББ Медиа“ АД (до края на 2013 година фирмата се казваше „Санома Блясък България“ http://www.sbb.bg/bg/). През тези години нашата колежка Юлия Мусева, създател на сайта, продължи работата си като негов главен редактор и заедно с нас неуморно работеше по подобряване на функционалностите и дизайна и обогатяване на съдържанието му. Договорът на Юлия изтече на 10 октомври 2015 година и от 11 октомври сайтът има вече нов главен редактор, експерт в областта на кулинарните издания. Заедно с новия екип ще продължим да развиваме сайта, като се надяваме прекрасната общност на „Гответе с мен“ да продължи да съществува, както и досега. Оценяваме високо труда и усилията на Юлия и й благодарим за отличната работа през годините!
А вие, приятели, ако имате интересни идеи и предложения или просто искате да споделите своето мнение, може да го направите на имейл elitsa@gotvetesmen.com.

Поздрави,
екип на СББ Медиа АД

Ние, хората от форума, сме приятели, защото толкова много сме споделяли тук, че си познаваме и вкусовете на домашните любимци. Познаваме се по имена, знаем имената на децата си, споделяли сме мигове на радости покрай тях и тъга по изгубените ни тук приятели, по волята на съдбата. В голямата си част се познаваме и лично.  И почти всички знаем, чия собственост е сайта от момента, в който го купи. Но форума не го прави екип екип на СББ Медиа АД, а същите  тия хора, които сме участници.  Нашата общност, така да се каже.  Която Юлия Мусева събра преди години тук и които приятели  продължихме да пишем, надявайки се никой да не ни посегне на местенцето, в което всеки дава част от себе си.
Всички разбрахме - свършил е договора, прекратен е, има нов главен редактор експерт в областта на кулинарните издания  ;D вследствие на което се явява  въпрос :
Акаунта на Юлия от форума е изтрит като знак на благодарност ли ?  за добрата работа 
Цитат
неуморно работеше по подобряване на функционалностите и дизайна и обогатяване на съдържанието му.

Какви са идеите на експерта в кулинарните издания за форума? Ще сподели ли с нас свои любими рецепти?  Запознайте ни тук  :smile1:, или може би той ще се занимава само със сайта?

За останалите момичета и момче - няма да сменя името на темата. Както имаме тема "Добри дошли" , така е нормално да има  тема за довиждане  :smile1: прощална, така да се каже.

« Последна редакция: 15 Октомври 2015, 11:29:33 от pep-4o »
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

Aura

• Гурман
  • Публикации: 2390
  • Обичам живота...:)
« Отговор #24 -: 15 Октомври 2015, 08:21:57 »
Изцяло заставам зад думите на всички ви. Аз съм на този форум от 2007 година. Всяка моя сутрин през тези 8 години започва с този форум, точно така форум. Защото тук не само споделяме кулинарните си успехи и провали, тук общуваме помежду си. Тук се смеем и шегуваме, закачаме се. Тук се радваме на нов живот. Тук скърбим за приятелите си, които до последния си дъх пишеха за нас. Това не е само кулинарен сайт. Юлия го превърна в начина ни на живот. През тези 8 години това беше част и от моя живот.
За себе си не знам дали ще се върна...Всеки от нас си има свое местенце в пространството на интернета. Смятам, че точно този форум, форума на Марабу ни е подтикнал към направата на самостоятелни странички. Ще се виждаме там приятели. Ще си ходим на гости. Жалко е, че вече няма да сме всички заедно на едно хубаво място, каквото беше нашия форум.

А за админа, все пак беше редно да се представите, защото това не е обикновен кулинарен сайт, това беше нашия дом.

Кулинарни Пътешествия и още нещо...
Всеки заслужава това, което получава..

KrokozabYl

• главен пакостник
  • Гурман
  • Публикации: 2206
  • http://vbox7.com/play:d6ad5958
« Отговор #25 -: 15 Октомври 2015, 11:52:06 »
Напълно подкрепям Цвети!
Не ви знам политиката, но май-май сте напът да съсипете един от 8-те си сайта  :thumbup:
Ако не сте забелязали всички изчакахме 3 дена да обясните, представите и ни запознаете с нововъведенията си, но.... съжалявам ама и снимката ви на админ е като на тия лошите от Матрицата  :swoon:
Отношението на Юлия към нас беше като към приятели, моля, коригирайте си Вашето отношение към потребителите на сайта ви, за да не стане така - има сайт - няма потребители  ;D
Хайде на пакостите

CVETETO3101

• Калфа
  • **
« Отговор #26 -: 15 Октомври 2015, 12:38:13 »
... "но.... съжалявам ама и снимката ви на админ е като на тия лошите от Матрицата"

--------------------------------------- 
Ако не ме лъже паметта тази снимка на админа съм я виждала към профил на Владо Фидера. Ако все пак не е била тази снимка към профила му - моля най-искрено да ме извини! Но определено съм виждала някъде по мрежата тази снимка към профил.
Ама що да гадаем ... да си каже админа и също да представи кратка, но КОНКРЕТНА концепция за развитието на сайта.
Жалко ще е това БОГАТСТВО от рецепти тук да се разпилее. >:(
А нов сайт лесно с тези хора тук може да се организира, макар че се изисква време.
Чакаме те АДМИНЕ! Топката е в теб!
И още - поне аз си давам сметка, че ти по всяка вероятност не си виновен за случващото се, но поне мисля, че би трябвало в длъжностната ти характеристика да е записано като задължение да информираш съответните ръководни кадри за настроенията тук.
Имам съмнения, че дори да предложат на Юлето да се върне "под натиска на общественото мнение" от страна на форума - тя едва ли би приела, но всичко е предпоследно. :swoon:
Cveteto3101= 1 jena

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 17245
« Отговор #27 -: 15 Октомври 2015, 13:26:12 »
тази снимка  :smile1: на Брус Уилис е автоматично заложена за профилни снимки във форума, всеки може да си я избере - тя си е нещо безлично, много такива аватари има във форумите.

Ама въпроса/публикацията, коментара един вид на Мариана Г. от снощи го няма  ;D  благодарение на админа, пък  ние  чакаме отговори. Които няма да получим.
Много ще ми е мъчно за форума, вижда се колко време съм прекарала в него, но ще го преживея. 
Ще се виждаме, приятелчета мили  :air_kiss: знаете къде
« Последна редакция: 15 Октомври 2015, 13:30:06 от pep-4o »
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

CVETETO3101

• Калфа
  • **
« Отговор #28 -: 15 Октомври 2015, 13:42:11 »
тази снимка  :smile1: на Брус Уилис е автоматично заложена за профилни снимки във форума, всеки може да си я избере - тя си е нещо безлично, много такива аватари има във форумите.

...........................
Да Пепче, знам, че това е снимка на Брус Уилис  и затова съм запомнила, че някъде по сайтовете към публикуваните рецепти съм я виждала като аватар към профил

"Ама въпроса/публикацията, коментара един вид на Мариана Г. от снощи го няма  ;D  благодарение на админа, пък  ние  чакаме отговори. Които няма да получим.
Много ще ми е мъчно за форума, вижда се колко време съм прекарала в него, но ще го преживея. 
Ще се виждаме, приятелчета мили  :air_kiss: знаете къде"

...............................
Ей админе-е-е-е!!! Ако ще става така за нула време ще разчистиш форума от посетители.  >:(. Триенето на постове не е като да публикуваш рецепти и снимки към тях.
Ако не си забелязал/а вече няколко души (елитни готвачи) си тръгнаха ... :punish2:

Коментирай, де! Чакаме...
Cveteto3101= 1 jena

Mariana G

• Глобален Модератор
  • Гурман
  • Публикации: 2833
  • калпазанка
« Отговор #29 -: 15 Октомври 2015, 14:33:15 »
Никой не иска да пуска Юлия от тук :smile1: Тези, които напускат форума също не искат да напуснат, но го правят, защото това не е вече същият форум! Създаден и поддържан с много труд и любов!

Връщам си поста тук, въпросът към админът остава: Защо не се представихте по-рано на потребителите и защо още не сте се свързали с модераторите, за да се изяснят по-нататъшните отношения?

И още:

Акаунта на Юлия от форума е изтрит като знак на благодарност ли ?  за добрата работа 
Цитат
неуморно работеше по подобряване на функционалностите и дизайна и обогатяване на съдържанието му.

Обяснете защо изтрихте акаунта на Юлия!

"Один не разберет, чем пахнут розы, 
другой из горьких трав добудет мед. Дай хлеба одному - навек запомнит, другому жизнь пожертвуй - не поймет..." Омар Хайям

* Търсене

* Говорилня

Refresh History
  • MilkaA40: MilkaA40
    06 Август 2017, 01:51:27
  • pavlova321: люти чушки
    01 Август 2017, 18:42:54
  • valet: Пилаф ориз с фиде
    06 Юли 2017, 15:19:48
  • hristiana:): Някой има ли грил тиган на Брабантия и доволен ли е съответно?
    03 Юни 2017, 19:05:27
  • Kary: Някой използвал ли е мултикукър кинг
    26 Ноември 2016, 16:40:11
  • fanita: пост
    14 Ноември 2016, 18:55:13
  • petty: Аз така и не разбрах какво точно стана :( Наистина бяха добри времена, вдъхновявах се от тук, научих много неща...
    28 Октомври 2016, 13:24:08
  • radost.1955: ами то сайт няма,не съществува.добре,че останаха рецептите.аз също влизам само да потърся някоя,беше времето,когато се пълнеха страниците за отрицателно време.
    26 Октомври 2016, 17:54:17
  • petty: Имам чувството, че някой нарочно пуска от време на време по някой друг постинг, защото трябва да има, макар да са напълно безсмислени, само за пълнеж
    26 Октомври 2016, 10:24:12
  • petty: И аз така. Добре, че поне нещата от преди си стоят... има много ценни рецепти
    26 Октомври 2016, 10:21:28
  • ROSPOP: какво става със сайта? влизам от време на време и се отчайвам - какви са тия глупости, къде са предишните прекрасни статии и коментари, това е сайт аз готвене и храна в края на краищата!
    24 Октомври 2016, 11:49:51
  • val_di16: джолан
    21 Октомври 2016, 15:58:22
  • galka56: тиквеник
    13 Октомври 2016, 18:26:18
  • boriana _grigorova: Здравейте.Имам мултикукър 50 на Делимо. Някой правил ли е някакво лесно ястие , тъй като на мен са ми сложни малко рецептите
    07 Март 2016, 12:58:38
  • boriana _grigorova: Здравейте
    07 Март 2016, 12:56:47
  • Petka :-): как мога да изтря профила си от тази сраница
    07 Март 2016, 06:16:00
  • CVETETO3101: >:(глупости, глупости, глупости са публикациите напоследък. Пълно е с боклуци!!!
    20 Февруари 2016, 21:21:47
  • scorpia: Браво! И този прекрасен сайт ли съсипаха "умни" собственици!?
    01 Януари 2016, 12:26:48
  • GolemDZVER: Валя, може и да ти липсвам, но няма да се върна във форума. Блогът ми е активен - всичмко е там и може да констактуваме както желаеш.А инамче тука стават срамоти - виж за 10 дни пет поста от токущо регистрирани и все за дивотии и нищо съществено. Боли ме сърцето, но тези от Санома излезнаха пълни лаици ... Можехме да им носим дивиденти с хъса, който бяхме вложили в този форум. Отговарям, защото се чуствам длъжен да уважа мнението е .... без знамчение, че е на този скапан сайт
    30 Декември 2015, 18:14:59
  • stplam: Хляб
    26 Декември 2015, 15:52:26
  • Valentina Petrova: и все пак стават чудеса,по Коледа,Golem DZVER ЛИПСВАТ МИ ТВОИТЕ ПУБЛИКАЦИИ
    13 Декември 2015, 11:48:46
  • petty: Жалко :( И все пак не разбирам какво пречи да си споделяме рецепти. Аз не съм много в час с това какво се случва. Сега влизам да потърся рецепта за коледни сладки... добре, че поне старите рецепти си стоят.
    11 Декември 2015, 12:39:22
  • GolemDZVER: права си - направо си умря .... във форума за 6 дни само една публикация. Голям смях. А моите бяха по 5 дневно
    07 Декември 2015, 19:23:47
  • Valentina Petrova: май сайта умря
    05 Декември 2015, 00:01:32
  • Снежка: Май от промените в сайта, по рядко пишем
    30 Ноември 2015, 10:55:12
  • Снежка: Момичета, тази година няма ли да се разменят подаръци?
    30 Ноември 2015, 09:47:43
  • Valentina Petrova: ехооооооо,приятели къде сте,сняг ли ви засипа
    28 Ноември 2015, 14:29:00
  • Bubi4ka: Fate, определено не бих била чак такава оптимистка...
    14 Ноември 2015, 14:43:37
  • FATE: Имах предвид готварската част от форума. Другата съм я прескачала, уви, за това и не съм в крак с новостите. За съжаление откривам, че новите шефове не се справят добре и всичко се забатачва май, май...Оптимистично очаквам нещата да се подобрят !!!
    14 Ноември 2015, 00:32:28
  • pep-4o: Явно не всичко четеш, Фейт :)
    13 Ноември 2015, 11:45:31

* Последното от форума

Re: Сръбски ресторант от tomislava
[Днес в 14:19:16]

Сръбски ресторант от cvetozara123
[16 Октомври 2017, 22:06:47 ]

Бонбони Лакта от ohoboho
[07 Октомври 2017, 04:25:33 ]

Re: От величието на Рила до спокойствието на Родопите.... от cvetozara123
[28 Септември 2017, 22:20:03 ]