Автор Тема: Препоръчвам от Лидл  (Прочетена 127086 пъти)

pep-4o

• Перде
  • Шеф - диригент
  • Гурман
  • Публикации: 17125
Re: Препоръчвам от Лидл
« Отговор #15 -: 16 Октомври 2013, 17:58:54 »
Че тя трябва да бъде кисела нали е заквасена 20 %  :smile1: Аз я харесвам.

нормално, всички сме различни, но за мен е кисела. Тук си предпочитам Боженци  ;D
“Защото цацата плува в морето и се храни с патки...."
 ХРАНА ЗА МОЙТЕ КАНИБАЛИ

Лаура

• Гурман
  • Публикации: 1069
  • лимонояд и оцетоман
« Отговор #16 -: 16 Октомври 2013, 18:34:07 »
Много ми харесват киселите краставички, балсамовия оцет, салата Дзадзики, млечните плодови десерти, кетчуп Kania, консервираната царевица, пчелен мед....други продукти са изброени по-горе.. Като се сетя друго - ще пиша.

vesela

• Гурман
  • Публикации: 8878
  • Ах, морето...
Re: Пушена извара
« Отговор #17 -: 16 Октомври 2013, 18:53:30 »
Аз оттам каквото съм взела, ми е харесало, независимо, че марките са странни.
Изключвам само прясното и киселото мляко.
:thumbup:
Само за млякото ще се разминем - като съотношение цена-качество, макар да мисля, че дори са по-добри и от скъпите млека, и киселото и прясно мляко нямат равни :thumbup:, на Pilos,но и другото - лати или нещо подобно - също :thumbup:
Всички шоколади, дори най-обикновените :thumbup:
Консервите риба тон, с месото - подобно на русенското варено , но в правоъгълната кутия :thumbup: :thumbup:, херинга също - нищо общо с продаваните консерви по другите магазини=
Шунката нарязана е със вкуса от едно време, макар и тази на калъп да е много добра, пак сравнена с подобните и.
Сладката в четвъртитите бурканчета - уникални - с плод :thumbup:
Една лютеница едро смляна - Блу нещо си - сини планини преведено ;D - направо си е като домашна и се усещат парченца чушки :thumbup:
Пресните дробчета и воденички
Маслото, сметаните, бутертестата, топени сирена също много харесвам :thumbup:
Алкохолите и вината - като цена несравними, като качество - макар да не разбирам - мисля също - пускат от време на време разни коктейли -  :thumbup:
Сладоледите :yahoo:, особено един шоколадов, на бройка :yahoo:
Замразените зеленчуци са им добри.
Маринованата риба, особено в кутиите.
Доста от саламите, но не всички.
Щанда с бакпулверите, ванилиите... кремчета разни :thumbup:

Абе там най с кеф си пазарувам :thumbup:
От нехранителните - апарат за кръвно електронен и бях страшно доволна, но изведнъж нещо заби, не знам как и къде да го нося, дава някаква несъществуваща грешка, но май го прецакахме със стари батерии.
Купих си миналото лято епилатор и добър беше, но пък аз му счупих едно палче и сега не моше да се ползва, защото опира предпазителя и спира :innocent:
Единственото, което никога не съм хареала там са дрехите и обувките :innocent:, макар в брошурата да изглеждат добре, като ги видя в магазина - не харесвам :innocent:
Еми за това се сетих :smile1:

vesela

• Гурман
  • Ах, морето...
« Отговор #18 -: 16 Октомври 2013, 18:56:31 »
Лаура, а опитвала ли си другия кетчуп, в по голямата тубичка/шише, не помня марката -според мен е по-добър, дето има и пикантен, и особено той :thumbup:

wafi

• Помощник-готвач
  • Публикации: 425
« Отговор #19 -: 16 Октомври 2013, 18:57:50 »
Еми вие сте описали повечето но ще добавя и сиренето Камембер голямата разфосавка, която е в нещо като дървена кутийка и детските дрехи. Уредите с марка Силвер Крест са супер. Хлебчетата с гауда, кроасани и брецели са ми от любимите. Плодови кисели млекца /най големите, че им забравих името - Jotis или нещо подобно/ с праскова, ягода и круша има само, но са много вкусни и с истински парчета плод. Охладените меса, кърначета и пилешкото също не са лоши с марка Чира. Повечето колбаси с марка Pikok са хем вкусни, хем изгодни. Общо взето пазаруваме доста неща от Лидл а в началото мъж ми беше доста скептичен. Даже заразих и приятелките да ходят там. Всичките са доволни и само дебнат промоциите.

vesela

• Гурман
  • Ах, морето...
Re: Пушена извара
« Отговор #20 -: 16 Октомври 2013, 18:58:34 »
 :smile1:

bluemoon

• Гурман
  • Публикации: 1726
« Отговор #21 -: 16 Октомври 2013, 19:13:35 »
Като стана въпрос за Лидл, се сетих да погледна в сайта им какво има за тази седмица, не съм ходила от петък, та виждам, че в момента (до 11 ноември) има на промоция шевни машини и оверлог машини на SilverCrest. Шевните са на цена 130 лв. с 33 операции, 3г. гаранция, допълнително принадлежности. Моята се развали преди няколко месеца, милото ми я поправи, но наскоро окончателно сдаде багажа. Търсих да си купя нова, но цените на качествените ме спряха, за сега. Сега тази ми хвана окото поради ниската цена и марката - от другите уреди на SilverCrest вече казах, че съм доволна, пък и 3 години да ми работи без проблем не е малко за 130 лв. Веднага се обадих на милото да мине през магазина и да провери какви са, колко са обемни (които шият, знаят колко е важно и това), но в Пазарджик нямало - продавачката казала, че не са получили, само оверлог машини им пратили.

Та, молбата ми към вас е да погледнете дали ги има при вас и ако може да премерите с нещо си, колко е разстоянието от иглата надясно, до корпуса - т.е. разстоянието в което влиза дясната ръка, управляваща плата по време на шев. Веси, ти имаш представа мисля  ::) Ще съм много благодарна за инфото, за да мога да се свържа със служители в сайта и да си поръчам да ми доставят една в нашия филиал!

Лаура

• Гурман
  • Публикации: 1069
  • лимонояд и оцетоман
« Отговор #22 -: 16 Октомври 2013, 20:32:34 »
Лаура, а опитвала ли си другия кетчуп, в по голямата тубичка/шише, не помня марката -според мен е по-добър, дето има и пикантен, и особено той :thumbup:

Мерси, Весе, ще го потърся когато ходя пак. А щом има и пикантен - задължително ще го пробвам  :thumbup:

Леля Ог

• Гурман
  • Публикации: 1031
« Отговор #23 -: 16 Октомври 2013, 20:58:17 »
Ние харесваме рибените "пръстчета" - от неизвестна риба за мен е , минтай , от Аляска . Хубави са и готовите замразени миксове за супа , тази седмица са на промоция . А , купувам течна сметана . Идеална е за готвене и за кафе ( животинска , никакви измислени растителни сметани :)
И многозърнестия хляб е супер .
Бягам с техните маратонки...май 2 години :)  по 6 км/ден .

Did_ka

• Гурман
  • Публикации: 3024
  • начинаещ кулинар и заклет дегустатор :)
« Отговор #24 -: 17 Октомври 2013, 09:40:13 »
Леля Ог, радвам се да видя отново в редиците  :smile1:

като си имахме Лидъл на близо, купувах от замразените полуфабрикати див заек , според всички е чуден!  :thumbup: аз още не мога да се пречупя да ям заек ...
купувала съм дрехи - тениски, клинове - много съм доволна! Също едни хавлии за под - страхотни  :yahoo: купих сигурно 10 ;D
родителите ми взеха микровълнова и добре си я ползват вече доста време  :thumbup:

vesela

• Гурман
  • Ах, морето...
« Отговор #25 -: 17 Октомври 2013, 09:51:15 »
Като стана въпрос за Лидл, се сетих да погледна в сайта им какво има за тази седмица, не съм ходила от петък, та виждам, че в момента (до 11 ноември) има на промоция шевни машини и оверлог машини на SilverCrest. Шевните са на цена 130 лв. с 33 операции, 3г. гаранция, допълнително принадлежности. Моята се развали преди няколко месеца, милото ми я поправи, но наскоро окончателно сдаде багажа. Търсих да си купя нова, но цените на качествените ме спряха, за сега. Сега тази ми хвана окото поради ниската цена и марката - от другите уреди на SilverCrest вече казах, че съм доволна, пък и 3 години да ми работи без проблем не е малко за 130 лв. Веднага се обадих на милото да мине през магазина и да провери какви са, колко са обемни (които шият, знаят колко е важно и това), но в Пазарджик нямало - продавачката казала, че не са получили, само оверлог машини им пратили.

Та, молбата ми към вас е да погледнете дали ги има при вас и ако може да премерите с нещо си, колко е разстоянието от иглата надясно, до корпуса - т.е. разстоянието в което влиза дясната ръка, управляваща плата по време на шев. Веси, ти имаш представа мисля  ::) Ще съм много благодарна за инфото, за да мога да се свържа със служители в сайта и да си поръчам да ми доставят една в нашия филиал!
Ирме, най-рано в събота мога да погледна в Лидл за машината, но ми стана интересно защо те интересува това разстояние, то предполагам е стандартно :innocent:

Леля, Ог - Тони, направо се бях изпопритеснила вече за теб, така зачезна, че и Еми също, но сега съм спокойна - щом тичаш по 6 км на ден :thumbup:, значи си ОК :air_kiss:

petroliana

• Чирак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #26 -: 17 Октомври 2013, 10:03:36 »
Здравейте момичета, току що се регистрирах, точно заради тази тема.
Причинате е че и аз купих от въпросната пушена извара, не знаех че е нов продукт, както и да е, на мен обаче не ми допадна особено на вкус и влязох да търся идейки как да я използвам, затова ако някой може да предложи някаква салата ще съм благодарна.
Колкото до пазаруването в Лидл, до скоро това беше магазин в който рядко влизахме, в последно време просто по-често се налага от там да пазаруваме и аз като вас съм доволна от кремовете за мазане и маслото на Pilos, предната седмица купих на детето от блузките които бяха на промоция, две за 10 лв, дано се окажат сполучливи.

bluemoon

• Гурман
  • Публикации: 1726
« Отговор #27 -: 17 Октомври 2013, 11:24:21 »
petroliana  :hi:

Не е стандартно, Весе. Има шевни машини с малки габарити, при които е толкова малко, че да се чудиш как да прекараш плата от там. Стават за шиене на дребни по размер неща, А в сайта не са го упоменали, само снимка има, по която няма как да преценя това. Ако им задам този въпрос в e-mail, едва ли ще знаят това тези, които водят кореспонденцията... явно набързо ще ми отговорят "Ами, стандартно"

Yasmina

• Калфа
  • **
  • Публикации: 74
« Отговор #28 -: 17 Октомври 2013, 11:29:41 »
Нямаме Лидъл в нашия квартал а така ми се иска.
А какво ще кажете за Пени маркет ,харесвате ли техните продукти и кои от тях ?
Никога няма да се откажа от мечтите си !!!!

Мая Микова

• Гурман
  • Публикации: 1877
« Отговор #29 -: 17 Октомври 2013, 11:35:09 »
Ирма, аз днес може да ходя до Лидл и ще ти премеря разстоянието, ако има при нас машини.
Леля Ог, радвам се че отново пишеш във форума, липсваше ни много...

Относно Лидл - харевам и аз сметаната на Pilos, крема сиренето, яйца купувам доста често от там, охладеното бутер тесто ми харесва много, купуваме сладолед - много ни харесва, шоколадов в едни сини кутии...

* Търсене

* Говорилня

Refresh History
  • pavlety: Париж
    11 Февруари 2018, 12:16:00
  • vladofidera: Търся рецепта за гланциране на месото след изпичането му на скара или фурна
    18 Ноември 2017, 16:32:42
  • vladofidera: Здравейте
    18 Ноември 2017, 16:31:10
  • MilkaA40: MilkaA40
    06 Август 2017, 01:51:27
  • pavlova321: люти чушки
    01 Август 2017, 18:42:54
  • valet: Пилаф ориз с фиде
    06 Юли 2017, 15:19:48
  • hristiana:): Някой има ли грил тиган на Брабантия и доволен ли е съответно?
    03 Юни 2017, 19:05:27
  • Kary: Някой използвал ли е мултикукър кинг
    26 Ноември 2016, 16:40:11
  • fanita: пост
    14 Ноември 2016, 18:55:13
  • petty: Аз така и не разбрах какво точно стана :( Наистина бяха добри времена, вдъхновявах се от тук, научих много неща...
    28 Октомври 2016, 13:24:08
  • radost.1955: ами то сайт няма,не съществува.добре,че останаха рецептите.аз също влизам само да потърся някоя,беше времето,когато се пълнеха страниците за отрицателно време.
    26 Октомври 2016, 17:54:17
  • petty: Имам чувството, че някой нарочно пуска от време на време по някой друг постинг, защото трябва да има, макар да са напълно безсмислени, само за пълнеж
    26 Октомври 2016, 10:24:12
  • petty: И аз така. Добре, че поне нещата от преди си стоят... има много ценни рецепти
    26 Октомври 2016, 10:21:28
  • ROSPOP: какво става със сайта? влизам от време на време и се отчайвам - какви са тия глупости, къде са предишните прекрасни статии и коментари, това е сайт аз готвене и храна в края на краищата!
    24 Октомври 2016, 11:49:51
  • val_di16: джолан
    21 Октомври 2016, 15:58:22
  • galka56: тиквеник
    13 Октомври 2016, 18:26:18
  • boriana _grigorova: Здравейте.Имам мултикукър 50 на Делимо. Някой правил ли е някакво лесно ястие , тъй като на мен са ми сложни малко рецептите
    07 Март 2016, 12:58:38
  • boriana _grigorova: Здравейте
    07 Март 2016, 12:56:47
  • Petka :-): как мога да изтря профила си от тази сраница
    07 Март 2016, 06:16:00
  • CVETETO3101: >:(глупости, глупости, глупости са публикациите напоследък. Пълно е с боклуци!!!
    20 Февруари 2016, 21:21:47
  • scorpia: Браво! И този прекрасен сайт ли съсипаха "умни" собственици!?
    01 Януари 2016, 12:26:48
  • GolemDZVER: Валя, може и да ти липсвам, но няма да се върна във форума. Блогът ми е активен - всичмко е там и може да констактуваме както желаеш.А инамче тука стават срамоти - виж за 10 дни пет поста от токущо регистрирани и все за дивотии и нищо съществено. Боли ме сърцето, но тези от Санома излезнаха пълни лаици ... Можехме да им носим дивиденти с хъса, който бяхме вложили в този форум. Отговарям, защото се чуствам длъжен да уважа мнението е .... без знамчение, че е на този скапан сайт
    30 Декември 2015, 18:14:59
  • stplam: Хляб
    26 Декември 2015, 15:52:26
  • Valentina Petrova: и все пак стават чудеса,по Коледа,Golem DZVER ЛИПСВАТ МИ ТВОИТЕ ПУБЛИКАЦИИ
    13 Декември 2015, 11:48:46
  • petty: Жалко :( И все пак не разбирам какво пречи да си споделяме рецепти. Аз не съм много в час с това какво се случва. Сега влизам да потърся рецепта за коледни сладки... добре, че поне старите рецепти си стоят.
    11 Декември 2015, 12:39:22
  • GolemDZVER: права си - направо си умря .... във форума за 6 дни само една публикация. Голям смях. А моите бяха по 5 дневно
    07 Декември 2015, 19:23:47
  • Valentina Petrova: май сайта умря
    05 Декември 2015, 00:01:32
  • Снежка: Май от промените в сайта, по рядко пишем
    30 Ноември 2015, 10:55:12
  • Снежка: Момичета, тази година няма ли да се разменят подаръци?
    30 Ноември 2015, 09:47:43
  • Valentina Petrova: ехооооооо,приятели къде сте,сняг ли ви засипа
    28 Ноември 2015, 14:29:00

* Последното от форума