Рецепти: агнешки кости

Ципура на фурна
Традиционна петъчна рецепта за риба :-) В рецептата можете да замените градинските подправки според Вкуса Ви.
10.05.2013, видяна 179795 пъти, харесана от 1, в любими на 2

Агнешко за Гергьовден
Рецепта за Агнешко за Гергьовден - тази рецепта със сигурност ще ви стане любима, а и приготвянето й е лесно. :-) Изпечете Агнешко за Гергьовден и ще се убедите сами.
06.05.2012, видяна 33873 пъти, харесана от 1, в любими на 1

Агнешко с дроб сaрма и спанак
Рецептата Агнешко с дроб сaрма и спанак и снимката са предоставени от Петя Славчева
01.12.2012, видяна 22736 пъти

Задушено месо със зеленчуци в глинен гювеч на фурна
Рецептата и снимката са предоставени от Ivailo Nedelchev
20.02.2018, видяна 45268 пъти

Дроб сарма
Една подходяща рецепта за великденските празници. Рецептата Дроб сарма и снимката са изпратени от кокона
27.04.2013, от кокона, видяна 11340 пъти

Агнешко бутче с маслини
Рецепта за Агнешко бутче с маслини - Гергьовден е и традицията повелява да има агнешко на масата :-) Опитайте нашата рецепта и няма да съжалявате - гарантираме Ви !
06.05.2013, видяна 116293 пъти

Aгнешки котлети с PHILADELPHIA сос
Съвет на готвача!
Може да добавите 2 чаени лъжици нарязан на ситно розмарин в соса с Philadelphia.
Може да добавите 2 чаени лъжици нарязан на ситно розмарин в соса с Philadelphia.
17.09.2013, видяна 49262 пъти

Агнешко печено бутче
Рецепта за Агнешко печено бутче - рецептата и снимката са изпратени от alexa_a. Когато дойде реда да мислим основното ястие за Новогодишната вечер - веднага решихме, че това ще е агнешко и то печено. Едно от любимите ни ястия е Агнешко бутче запечено с розмарин и подправки на фурна. Много лесно за изпълнение. Не изисква кой знае какви кулинарни навици и мерудии. Простичко, но много много вкусно ястие.
13.01.2015, от alexa_a, видяна 9783 пъти, харесана от 1, в любими на 1

Кюфтета от агнешко и спанак
Рецепта за Кюфтета от агнешко и спанак - рецепта за страхотно предястие от агнешки кюфтета със спанак, подходящи за Великденската трапеза.
08.04.2015, от Кулинарен Журнал, видяна 6868 пъти

Забравена парола!